Anasayfa | Hakkımızda | Üyeler | Danışmanlar | Faaliyet Alanları | Yayınlar | English


Prof. Dr. E. SABA ÖZMEN
1978 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Prof. Dr. Saba Özmen 1979 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ticaret Hukuku Anabilim Dalında yüksek lisansını tamamladı. Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde, Tapu ve Kadastro Meslek Yüksekokulunda , Ankara Polis Akademisinde öğretim üyesi olarak görev yapmıştır. Prof. Özmen, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Medeni Hukuk ve Borçlar Hukuku dersleri vermektedir. Prof. Özmen'in, Devre Mülk Hakkı (1988), Türk Hukukunda Paydaşlıktan Çıkarma Davası (1992), Kat İrtifakı (1997) konularında eserleri bulunmaktadır. Halen Gayrimenkul Külliyatı adı altında bir eser üzerinde çalışmakta olan Özmen, Uzun Vadeli Yapı Finansman Hukuku (Mortgage Uygulaması) ve yeni Kamulaştırma Hukuku konulu yüksek lisans derslerini vermektedir.
Yabancı Diller: İngilizce, Almanca.

 

Av. NİL AYHAN

1976 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. Nil Ayhan 1978–2003 yılları arasında Orman Müdürlüğünde avukatlık yapmıştır.
İlgi ve Çalışma Alanları: Orman Hukuku, Ceza Hukuku, Borçlar Hukuku.

 

Av. ARZU GOLTERMANN

1991 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. Arzu Goltermann 1995 yılında Viyana Üniversitesi Hukuk Fakültesinde İş Hukuku Doktorasını tamamlamıştır. Av. Arzu Goltermann Finansbank (Hollanda) N.V. Germany Munich şubesinde şube müdürü; Frankfurt’taki Finansbank (Hollanda) N.V.  Germany Genel Müdürlüğü’nde avukat (başkan yardımcısı asistanı); Münih’teki United Garanti Bank İnternational N.V. Germany Genel Müdürlüğü ve Amsterdam merkez şubesi  kredi yönetim departmanında hukuk danışmanı ve başkan yardımcısı; Türkiye Garanti Bankası A.Ş. İstanbul Genel Müdürlüğü hukuk departmanında avukat olarak çalışmıştır.

Yabancı Dil(ler):
Almanca (çok iyi), İngilizce (iyi), İspanyolca (başlangıç).
İlgi ve Çalışma Alanları: Ticaret Hukuku, Banka Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku.

  
Site : İlker SARP Copyright © 2006 Naipoglu Hukuk Bürosu | Privacy Policy | Terms & Conditions